Filtrinoвід Бош

Вам потрібна гаряча вода кришталевої чистоти? – У цьому Вам допоможе Filtrino від Бош у Львові, прилад для нагрівання води з функцією фільтрування.

Filtrino від Бош – це комбінація з фільтра для води та електричного нагрівача води. Після натискання на кнопку вода проходить через Brita фільтр і, нагріваючись до визначеної температури, потрапляє відразу до чашки.

Filtrino від Бош у Львові нагріває воду до раніше визначеної температури. Для заварювання білого і зеленого чаїв, розчинної кави й гарячого шоколаду – це 70 º С, 80º С, 90 º С. Для фруктових, трав’яних і чорних чаїв, а також для супів швидкого приготування Filtrino від Бош підготує киплячу воду. Тим, хто звик пити чисту воду протягом дня, Filtrinoвід Бош також допоможе втамувати спрагу, наливаючи воду кімнатної температури.

За лічені секунди проточний нагрівач підігріє тільки необхідну кількість води. Споживаючи лише 1600 Вт, Filtrino від Бош у Львові працює набагато ефективніше за чайник. Це дозволяє зекономити до 50 % не тільки часу для нагрівання води, а й споживання електроенергії. Завдяки поєднанню фільтра і нагрівача для води в одному приладі від Бош, можна зекономити ще й простір на кухні.

За допомогою лише двох кнопок можна швидко обрати бажану температуру, а також запрограмувати об’єм порції: 120 мл, 150 мл, 200 мл, 250 мл, 300 мл води. Окрім того, кнопка «Старт/Стоп» контролює кількість води, тому можна бути впевненим, що вода не переллється.

Фільтр Brita Maxtra встановлений у ємності з водою, запобігає утворенню вапняного осаду у воді, знижує рівень хлору і металів (свинець, мідь). Поціновувачі чаю особливо оцінять насичений аромат, чистоту й відсутність домішок у напої, приготованому за допомогою Filtrino від Бош. Фільтрована вода також попереджає утворення накипу в приладі, що підвищує його енергоефективність та продовжує термін використання.

У приладі Filtrino від Бош передбачено кнопку блокування від небажаного ввімкнення. Потримайте кнопку натисненою протягом 5 секунд – і блокування включено. Дитина зможе налити води тільки кімнатної температури.

Також Filtrino від Бош має підставку для чашок, що регулюється за висотою для зручного використання будь-якої чашки.

Filtrino від Бош – це найкращий прилад для чистої води потрібної температури на Вашій кухні!