Пральні машини Siemens у Львові

Пральні машини Siemens у Львові

 Фірмовий магазин-партнер Siemens представляє  весь модельний ряд пральних машин Siemens у Львові. Купивши пральну машину Siemens у Львові на вул. Зелена, 19 Ви отримаєте також доставку товару та безкоштовне підключення машини до мережі водопостачання.  Це зручно і вигідно. А щоб вибрати саме ту  пральну машину Siemens, яка найкраще відповідатиме Вашим  вимогам, розглянемо тут важливі  їхні особливості.

  «Серце» пральної машини Siemens  - її мотор. Переважна більшість пральних машин Siemensобладнана мотором типу iQdrive. Це безщітковий мотор з енергозберігаючою дією постійного магніту у якості ротора. Тобто він є практично незношуваним, тихим та економним. А ще дозволяє скоротити час перебігу програми, забезпечуючи при цьому блискучий результат прання. Тому бажано, щоб Ваша пральна машина Siemens мала позначку iQ.

  Щоб Ваші улюблені речі залишалися новими довше, прослідкуйте, щоб барабан у пральній машині Siemens  мав краплеподібні виступи (тип varioSoft). Пральна машина Siemens  з таким барабаномпере особливо дбайливо.

  Що ж до функцій і зручностей, тут усе залежить від ритму і способу Вашого життя: пральна машина Siemens  з  функцією speedPerfect може зекономити до 60% часу, залишаючи результат прання бездоганним, натомість вибравши функцію ecoPerfect ви економите 30% електроенергії, але Ваша пральна машина Siemens  пратиме довше.  Щоб обмежити контакт з хімією для прання та не визначати щоразу потрібну кількість прального засобу, виберіть пральну машину Siemens  i-Dos.  Достатньо приблизно раз на місяць залити гель для прання і Ваша пральна машина Siemens робитиме все це замість Вас з точністю до 1 грама. Як правильно випрати плями від косметики, крові, ягід чи поту і т.д. знає пральна машина Siemens  зі спеціальною системою видалення плям.

А ще Siemens  вміє прати , окрім звичайних типів тканин, верхній та спортивний одяг, сорочки і блузи, речі для дітей та представлений моделями різного розміру! 

Ви вже знаєте яка має бути Ваша пральна машина Siemens?  Остаточновибрати  пральну машини Siemens  у Львові у фірмовому магазині Вам допоможуть професіонали.