Версія для друку

Комбі-пароварка Miele DGC 5080 XL

  Комбі-пароварка Miele DGC 5080 XL - це вбудований пристрій, який можна розмістити в ніші шафи з шириною 60 і висотою 45 см.  А ще  - це легкість приготування, величезне задоволення (бо все вдається) та корисна і здорова їжа! Модель DGC 5080 XL від Miele - це і духова шафа, і пароварка. Тому за допомогою цієї комбі-пароварки можемо робити все, що захочемо: випікати, запікати, смажити, готувати страви на грилі і, звичайно ж, на парі.

  Комбі-пароварка від Miele насправді має всі можливі режими духовок та пароварок: приготування парою, комбінований режим, «Конвекція плюс», верхній і нижній жар разом і окремо, гриль, економний гриль, гриль з обдувом, інтенсивне випікання, розморожування і розігрівання. Крім ручного керування процесом приготування, що дає нам змогу встановити точний рівень вологості, Miele DGC 5080 XL також пропонує більш як 150 автоматичних програм, включаючи функції приготування при невисокій температурі або на повільному вогні. Тому не треба бути великим спеціалістом чи мати багатий досвід, щоб у ній готувати. 

  Серед інших особливостей комбі-пароварки Miele DGC 5080 XL - електронна система точного регулювання мікроклімату з використанням кисневого датчика і бездротового термощупу, за допомогою якого ми досягнемо ідеального ступеня запікання м'яса завдяки точному контролю температури всередині шматка.
  Об'єм робочої камери комбі-пароварки Miele DGC 5080 XL становить 48 літрів і дає можливість готувати їжу на трьох різних рівнях. Деко комбі-пароварки Miele DGC 5080 XL настільки велике, що його можна замінити деком зі стандартної серії духових шаф Miele 5000.  Камеру з нержавіючої сталі з покриттям PerfectClean дуже легко чистити. Крім того, у пристрої передбачено різні програми по догляду, такі як функція замочування, призначена для розм'якшення засохлих залишків їжі.
  Крім різних контейнерів для приготування їжі на парі, у комплект входять універсальне деко і лоток для запікання, а також книга рецептів.

  Маємо сказати, що комбі-пароварка DGC 5080 XL від Miele дуже схожа на потужні професійні печі, і при цьому - значно простіша у використанні. ЇЇ розмір ідеальний для приготування великої вечері, точність виставлення температури феноменальна, а термощуп для контролю над процесом приготування просто дивовижний. З такою комбі-пароваркою від Miele нам більше нічого бажати - це ідеальне рішення для приготування їжі з цілком обгрунтованою ціною. А вишуканий дизайн (якого немає у професійній техніці) можна вважати бонусом!

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.ЛьвіввулЗелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

dom-tex.com.ua