Версія для друку

Miele W 5872 WCS Edition 111

  Компанія Miele представляє найсильнішу модель ювілейної серії Edition 111-  пральну машину W 5872 WCS

  Пральна машина  Miele W 5872 WCS вигідно відрізняється і за функціями, і конструктивно. Вона має завантаження до 8 кг сухої білизни (часом треба випрати щось велике), пере верхній одяг, може просочувати водо- та брудовідштовхуючим засобом білі скатертини і лижні костюми. 

А функція «Особливо тихо» (у ювілейній серії тільки в моделі W 5872 WCS) зробить її роботу фактично безшумною. Поряд з численними програмами прання, Miele W 5872 WCS має функцією EcoFeedback, що  інформує про споживання електроенергії та води при використанні різних програм. Таким чином ми можемо повністю контролювати витрату ресурсів. Перед тим, як почати прання, необхідно просто запитати прогноз споживання води та електроенергії для обраної програми.

  Пральна машина Miele W 5872 WCS пропонує спеціальну додаткову функцію «Плями», котра допомагає позбутися шести різних видів плям. При додаванні цієї опції в програму прання, режим, що оптимально підходить для вибраного типу білизни і вибраного типу плям, запускається автоматично. Miele W 5872 WCS вміє за спеціальними алгоритмами прати плями від косметики, трави, жиру, крові і т.д.

 

  Важливою перевагою Miele W 5872 WCS є асинхронний двигун – серце пральної машини. Він забезпечує особливо великий термін служби приладу завдяки своїй витривалості і невибагливості в догляді. А працює такий двигун тихіше, ніж інші двигуни Miele – особливо на великих обертах.


  Переваги ювілейної моделі W 5872 WCS разом з основними особливостями пральних машин Miele, як то сотовий барабан, емальований корпус, бак з нержавіючої сталі і т.д.і т.п. перетворять для Вас прання  в задоволення, а результат забезпечуватимуть завжди відмінний.

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

dom-tex.com.ua