Міні-пральні Miele - нове рішення для заміських будинків

Якщо у Вас велика родина, кілька осіб обслуговуючого персоналу, багато гостей, то Вам, безумовно, буде потрібна власна міні-пральня. Miele допоможе Вам облаштувати її професійно.
Компанія Miele пропонує абсолютно новий, по-справжньому професійний підхід до питання. Це  поєднання малої  професійної пральної  та сушильної машин Miele із завантаженням 6,5 або 10 кг  з прасувальною машиною Miele. Саме це обладнання забезпечує можливість безупинної експлуатації до 24 годин на добу. Так можна прати і сушити об'ємні речі (ковдри, пледи, гардини, скатертини, верхній одяг), що вкрай корисно і зручно особливо в умовах заміського життя.

  Малими професійними машинами Miele легко керувати. На великому, графічному дисплеї відображається список програм та інша інформація, наприклад, час виконання програми. На  інтерфейсі передбачено  українську мову, що полегшує та робить приємним користування машинами.
У чому ж «професійність» цих машин Miele? Їхній мінімальний ресурс роботи становить 20 років по 8 годин п'ять днів на тиждень!  Швидкість виконання програм вдвічі більша, ніж у побутової машини! Так тривалість  стандартної програми всього 48 хвилин. А високий ступінь безшумності забезпечується навіть при віджиманні зі швидкістю 1400 об/хв. Для малих професійних машин  Miele бажанетрифазне живлення.
  Як правило, монтується такий комплекс у спеціальному технічному приміщенні, де достатньо місця. Однак, за необхідності,  можна змонтувати  пральну та сушильну машини у колону - встановити одна на одну. У такому випадку Ваша міні-пральня від Miele розмістися на площі всього 70*60см, а пратиме багато, швидко і професійно!

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

dom-tex.com.ua