Версія для друку

Соло кавомашини Miele - для кавоманів

Компанія Miele розширює лінійку кавомашин, котрі мелють кавові зерна та готують каву: крім вбудованих моделей, шанувальникам кави запропоновано стильні соло-кавоварки.

  Буває, що кухня вже готова і шафи для вбудовування кавоварки вже ніде прилаштувати, а так хочеться насолоджуватися ароматною кавою з чудовим смаком. Вихід – соло кавомашини Miele. Вони легко знайдуть своє місце на кухонному столі і є  ідеальним варіантом як для модерної, так і для класичної кухні.


  Соло кавомашини Miele CM 5000, CM 5100 і CM 5200 як вправний бариста готують 4 розміри порцій: "Espresso", "Каву", "Подвійний Espresso" і "Подвійну каву", а також напої з молоком на основі Espresso: Капучіно та  Латте Макіато. Крім того, соло кавомашини Miele подадуть гаряче молоко, смачнющу молочну піну або гарячу воду для чаю. Ви помітили, ми щойно перерахували майже всі гарячі напої! З соло кавомашинами Miele нам доступні найкращі смаки. У кожній моделі соло кавомашин Miele є можливість запрограмувати всі параметри для досягнення оптимального напою: наприклад, ступінь помолу, кількість кави на порцію, кількість води і температуру. Професіонали стверджують, що за правилами приготування еспрессо має наливатися в гаряче горнятко, тому якщо ви хочете наблизитися до мистецтва справжніх баристів, необхідна функція «Підігрів горнят», що є в моделях соло кавомашин Miele CM 5100 та CM 5200.

  Соло кавомашини Miele – це незмінний класичний дизайн в стилістиці компанії Miele та гарантована якість - виробництво соло кавомашин Miele запущено в Німеччині. Ці кавомашини розраховані на 20-річний термін використання або приготування більш 50 000 чашок кави.  

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

dom-tex.com.ua