Версія для друку

Що таке AutoDos

  Aвтоматичне дозування засобів для прання Miele або Що таке AutoDos?

  Десять років тому запатентований сотовий барабан Miele здійснив революцію на ринку пральних машин, підтвердивши лідерство Miele у сфері догляду за білизною.

Сьогодні, продовжуючи розвиток на інноваційному шляху, німецький виробник Miele пропонує своїм споживачам ще одне новітнє передове рішення -  AutoDos.

  AutoDos від Miele - запатентована система автоматичного дозування порошкоподібних і рідких миючих засобів. Пральна машина автоматично дозує необхідну кількість миючого засобу залежно від програми, типу білизни та її кількості. За допомогою цієї інновації можна заощадити до 30% миючого засобу. Однак, тут важлива не тільки економія побутової хімії і води для ополіскування. Завдяки AutoDos від Miele ми контактуємо з пральними порошками та гелями приблизно лише раз на півроку, закладаючи їх у контейнери, і після прання отримуємо одяг без жодних залишків хімії.

  AutoDos  з такими зручностями є лише у Miele.
Ця запатентована система автоматичного дозування порошкоподібних і рідких миючих засобів  вперше була представлена Miele на виставці IFA 2010. За даними Інституту прикладної екології м. Фрайбург (Німеччина) таке рішення дозволяє заощадити до 30% миючого засобу і захищає не тільки сімейний бюджет, але й навколишнє середовище.