Що таке AutoDos

  Aвтоматичне дозування засобів для прання Miele або Що таке AutoDos?

  Десять років тому запатентований сотовий барабан Miele здійснив революцію на ринку пральних машин, підтвердивши лідерство Miele у сфері догляду за білизною.

Сьогодні, продовжуючи розвиток на інноваційному шляху, німецький виробник Miele пропонує своїм споживачам ще одне новітнє передове рішення -  AutoDos.

  AutoDos від Miele - запатентована система автоматичного дозування порошкоподібних і рідких миючих засобів. Пральна машина автоматично дозує необхідну кількість миючого засобу залежно від програми, типу білизни та її кількості. За допомогою цієї інновації можна заощадити до 30% миючого засобу. Однак, тут важлива не тільки економія побутової хімії і води для ополіскування. Завдяки AutoDos від Miele ми контактуємо з пральними порошками та гелями приблизно лише раз на півроку, закладаючи їх у контейнери, і після прання отримуємо одяг без жодних залишків хімії.

  AutoDos  з такими зручностями є лише у Miele.
Ця запатентована система автоматичного дозування порошкоподібних і рідких миючих засобів  вперше була представлена Miele на виставці IFA 2010. За даними Інституту прикладної екології м. Фрайбург (Німеччина) таке рішення дозволяє заощадити до 30% миючого засобу і захищає не тільки сімейний бюджет, але й навколишнє середовище.