Засоби для прання Mielе

Прагнучи досконалості в усьому Mielе пропонує не тільки висококласну техніку для прання, а й комплексне рішення: засоби догляду за пральною машиною та пральні порошки і гелі. Все це розробки власних  лабораторій Mielе, що забезпечує високу якість побутової хімії. Що важливо, вся продукція засобів побутової хімії Mielе є ефективною, гіпоалергенною і максимально дружньою до природного середовища.

   Актуальними є, насамперед, спеціальні засоби Mielе для прання найделікатніших тканин – шовку та шерсті. У їхній основі лежить комплекс з пшеничних протеїнів. При пранні миючий засіб Mielе огортає тонкі волокна і ворсинки, роблячи їх максимально м’якими та пухкими.

  Спеціальний догляд потрібен і для речей з особливою стуктурою. Тому  Mielе пропонує засоби для прання виробів з пухом та текстилю з мембранною стуктурою. Як результат, ці речі ще довго будуть новими: пуховики та подушки залишатимуться пухкими, а одяг з мембранною стуктурою дихатиме і захищатиме від води. Крім того, матеріали таких виробів покриваються спеціальним водо - і брудовідштовхуючим засобом для просочення Mielе, який  змивається тільки  після багаторазового прання. Спеціальні засоби Mielе  для прання спортивного і верхнього одягу дбайливо доглядають за тканинами, зберігаючи колір і повітропроникність волокон, надаючи антистатичної дії.

  Для щоденного прання достатньо 3 засобів Mielе  для прання: засіб для прання білого, засіб для кольорової білизни та кондиціонер. Всі вони дієві при низьких температурах. А за білосніжно білі простирадла і сорочки тут відповідає безпечний та ефективний активний кисень.

Після використання засобів для прання Mielе не варто турбуватися про неприємні запахи, адже до їхнього складу входить спеціальний абсорбент. Речі будуть свіжими, але не пахнутимуть.

Mielе. Все краще і краще. Купити пральні машини Mielе