Конвекція з парою Mielе.

Конвекція з парою Mielе - це комбінація обдуву гарячим повітрям і вологи усередині духової шафи.
Навіщо це потрібно?
  Приготування їжі в духовій шафі має один істотний мінус - при нагріванні відбувається втрата вологи, що призводить  до висушування продуктів і незадовільного смаку приготованого блюда.

Конвекція з парою у духових шафах Mielе дозволяє уникнути цього та досягти ідеального приготування і оптимального смаку. Особливо рекомендуємо спробувати функцію Конвекція з парою Mielе для приготування м'ясних і рибних страв, випічки, запіканок. Результат буде приголомшливим: апетитна хрустка скоринка хліба і булочок; соковите, добре пропечене м'ясо і риба; ароматна піца, як ніби-то щойно з професійної печі. Цей список можна продовжувати і продовжувати, якщо у Вас буде духова шафа Miele з функцією Конвекція з парою.
  І не забувайте, що у Вас завжди є вибір - скористатися цією функцією Конвекція з парою від Mielе в автоматичному режимі або подати пар на Вашу «смакоту» вручну. Крім того, на відміну від багатьох інших виробників, компанія Miele зробила процес подачі пари максимально зручним - духовка сама повідомить Вам, що час додати воду в парогенератор через спеціально призначений штуцер, прихований за  дверцятами. Розумна автоматика від Miele попросить рівно стільки води, скільки їй потрібно - достатньо висунути штуцер і занурити його, наприклад, у склянку. Проробивши цю нехитру, але дуже захоплюючу процедуру, просто поверніть штуцер на місце і закривайте дверцята духовки - відкриєте її тільки тоді, коли треба буде діставати Ваш черговий кулінарний шедевр!

  Завдяки Конвекції з парою від Miele блюдо виходить апетитно хрустким зовні і соковитим всередині.
М'ясні і рибні страви зберігають сік і потрібну консистенцію, а випічка буде неперевершеною!