Ваги Бош

Ваги Бош у Львові на Зеленій,17 – залишайтесь завжди у формі!

Ваги Бош – це дизайн, стиль та інновації. Салон Бош у Львові пропонує широкий вибір підлогових ваг, різноманітних за дизайном та функціональними особливостями. Кожен споживач зможе знайти собі відповідну модель в важності від своїх уподобань та вимог щодо останньої. Колекція ваг від Бош у Львові – це грамотне поєднання дизайну, стилю та інновацій.

Електронні ваги Бош для вимірювання мас тіла прості в експлуатації та доступні за ціною. Якщо Вас цікавить тільки функція вимірювання ваги, то Ваш вибір класичні електронні ваги Бош, які без зусиль впораються із своїм завданням.

Крім ваги важливо знати точний вміст жиру, води, а також м’язової та кісткової маси. Ця інформація є ключовою при виборі відповідної дієти, виду фізичних навантажень під час занять спортом і набуває все більшої актуальності із віком людини, коли необхідні речовини, що підтримують людину в тонусі, поступово вимиваються з організму. Отримати таку інформацію можливо за допомогою методу біоелектричного імпедансу (ВІА), який є в електронних вагах Бош – слабкого, абсолютно нешкідливого електричного сигналу, що проходить від однієї стопи, до іншої. Цей метод базується на вимірюванні опору тіла току.

Вимірювання вмісту жиру в організмі з допомогою ваги Бош допомагає контролювати ефективність дієти та залишатись в ідеальній формі. Оптимальний баланс води – запорука збереження здоров’я. Частка м’язової маси в організмі – важлива інформація при спортивних тренуваннях. Контроль маси кісткової тканини стає особливо актуальним після 30 років, коли частка мінералів в організмі починає знижуватись. Також у вагах Бош передбачені функції розрахунку оптимальної ваги.

У деяких моделях ваг Бош у Львові крім звичайного режиму є спеціальна опція – режим для спортсменів. Режим для спортсменів враховує більш високу щільність м’язової тканини у людей, що активно тренуються по 8-10 годин на тиждень та займаються силовими видами спорту.

У колекції ваг Бош у Львові довгоочікуване поповнення – ваги PPW 1010 з кристалами Swarovski . Основна особливість ваги Бош PPW 1010 – відсутність дисплею. Ваша вага проектується безпосередньо на кристали Swarovski, які підсвічуються синім. Розкішні ваги Бош PPW 1010 – відмінний подарунок для найвимогливіших дам!

Нові ультра тонкі ваги Бош серії Slim Line – бездоганне поєднання стилю, зручності і смаку. Завдяки тонкій платформі, висота якої складає всього 17-18 мм, їх можна зберігати під шафою або в іншому обмеженому просторі. Ваги Бош цієї серії мають привабливий дизайн і відмінно впишуться в інтер’єр ванної кімнати. Великий дисплей з високоякісного скла висотою 38 мм перешкоджає утворенню відблисків при перегляді результатів вимірювання під кутом. Відстежувати вагу стає легше і зручніше. Вашій увазі пропонуються декілька моделей ваг Бош у Львові з різним набором функцій, починаючи від можливості вимірювання виключно ваги тіла до вимірювання вмісту жиру, води, м’язової маси та кісткової  тканини. Все це – в магазині-салоні Бош, за адресою м. Львів, вул. Зелена, 17.