Блендери бош

Широкий вибір блендерів Бош Ви зможете побачити та придбати в магазині Бош, що знаходиться на вул. Зеленій, 19. Неперевершений дизайн та технічні інновації блендерів Бош у Львові зроблять буденний процес приготування їжі яскравим святом смаку та насолоди. Великий вибір та різноманіття аксесуарів примусять Ваші улюблені страви звучати по новому і без усілякого чаклунства перетворять Вашу кухню на справжній храм гурманства та пристрасті до високої кухні.

Новий блендер Бош MSM 7800 Styline-Extra у Львові: завдяки багатофункціональним аксесуарам Ви з легкістю можете розширити свої можливості під час приготування їжі, а спеціальний ніж з 4-ма лезами допоможе Вам куховарити вдвічі швидше. Ви зможете з легкістю приготувати вітамінний шейк або ж збити у легку масу вершки за допомогою занурюваного блендера Бош mixxo Quattro з металевою ніжкою. За допомогою універсального ножа подрібнювача Ви можете подрібнити м’ясо для соковитого тартару, цибулю, горіхи, пармезан. Інші чотири насадки, що входять до комплекту блендера Бош у Львові, в одну мить натруть, нашаткують, наріжуть будь-які овочі. І все це завдяки надзвичайно потужному мотору у 750Вт, який працює тихо навіть за максимальної швидкості обертання.

Широкий діапазон швидкостей в блендері Бош дозволяє впоратися практично з будь-яким завданням. Можна підібрати потрібний режим до кожного рецепта. Блендер Бош здатен застосувати силу, щоб наколоти лід, а також проявити делікатний підхід до продуктів, щоб приготувати з них ніжний соус.

Довга ніжка блендера Бош дозволяє приготувати суп-пюре навіть у високому посуді. Спеціальна форма ножів та ніжки у блендері Бош унеможливлює розбризкування під час роботи з рідкими продуктами. Блендер Бош у Львові оснащений світлодіодним індикатором, з допомогою якого Ви можете проконтролювати швидкість обертання ножа.

Блендер Бош MSM 7800 за своєю функціональністю не поступається кухонному комбайну. За допомогою 4-х ріжучих вставок можна нарізати продукти тонкими чи товстими скибочками або дрібно чи грубо нашаткувати, а також натерти картоплю на деруни. Універсальний ніж блендера Бош слугує для подрібнення зелені, часнику, м’яса, горіхів, сиру, шоколаду та інших продуктів усередині чаші. Конусоподібна форма чаші та досить великий розмір (об’єм 2 л) дозволяє переробляти як велику так і малу кількість продуктів.

Блендер Бош – незамінний помічник на Вашій кухні!