Кавамашина Siemens у Львові

Кавамашина Siemens у Львові.

Є гарний привід щодо гарного смаку – кавамашина Siemens у Львові.

ЇЇ напої – бездоганні, її вигляд приголомшливий.

Серія повністю автоматичних кавамашин Siemens відкриває перед вами все розмаїття світової культури приготування кави.  Поціновувачі класичної кави, шанувальники найрізноманітніших і найвитонченіших кавових напоїв, подарованих нам світом,- кожен задовольнить свої вимоги та вподобання. Перед початком заварювання кавовий порошок замочується на кілька секунд , кавові крупинки розбухають, і, таким чином, з них максимально вивільняються всі ароматичні речовини. Так аромат кави стає ще насиченішим і повнішим. Навіть найкращий італійський майстер не зможе зробити ніжнішу та об’ємнішу молочну пінку для капучіно чи латте макіато ніж кавамашина Сіменс.

Завдяки новим кавамашинам  Siemens насолода кавою почнеться для Вас уже з процесу приготування – електроніка приладу забезпечує комфортне і зручне користування. Функціональний текстовий дисплей дає можливість вибору мови,часу, ступеню жорсткості води/фільтру для води, ступеню нагрівання кави, а також програмування часу вмикання й вимикання кавоварки. За допомогою ергономічного регулятора Ви можете легко визначити кількість потрібної для помолу кави та ступінь міцності напою – від м’якої до екстра-міцної. Крім того, він дозволяє визначити кількість кави відповідно до кількості, величини та об’єму чашок.

Відмінний аромат і бездоганна гігієна у кавамашинах Сіменс: Ви можете не хвилюватися, що охолоджена або застояна вода залишиться в приладі, після кожного процесу приготування кави відбувається атоматичне очищення його комплектуючих. Жодних сумнівів: кожна чашка напою буде приготована максимально гігієнічно і завдяки стовідсотковому збереженню свіжості й температури води подарує вам свій неповторний аромат.

Насолоджуйтесь витонченим латте макіато, вишуканим еспресо та незрівняним капучіно, які приготує Вам кавамашина Siemens у Львові. ЇЇ дизайн змушує затамувати подих, а елегантний відблиск високоякісного лакованого корпусу та екстравагантна краса форм  притягують до себе погляди.

Досконала функціональність та чудовий вигляд – ось формула виготовлення найкращої кави.

Неперевершено!

Кавамашина Siemens справжнє чудо!!!