Liebherr BioFresh

«Нульова зона» (у Liebherr – «BioFresh») – це дві або три особливі шуфляди за дверцятами холодильника, розміщені в його нижній частині. Особливі, бо підтримують температуру при якій продукти ще не замерзають, але й не псуються тривалий час – 0°С. Окрім температури, у шуфлядах Liebherr  BioFreshвстановлено спеціальний рівень вологості: верхня з режимом DrySafe в умовах зниженої вологості ідеально підходить для риби, м'яса і молочних продуктів, а для овочів і фруктів оптимальним є зберігання у нижньому контейнері з режимом підвищеної вологості HydroSafe. При цьому обидві шуфляди мають регулятор вологості і можуть за необхідності використовуватись як для м’яса, так і овочів.

  Завдяки підтримці температури на рівні 0°С та ідеальній вологості фрукти, овочі, м'ясо та молочні продукти у Liebherr  BioFreshзберігають всі корисні вітаміни, тонкий аромат і апетитний зовнішній вигляд утричі довше, ніж в звичайному холодильнику.

  Холодильники Liebherr  PremiumPlusобладнанізоноюBioFreshPlus. Liebherr  BioFreshPlusз окремим електронним керуванням надає ще більше моливостей. Так риба і морепродукти найкраще зберігають свіжість при -2°С, а екзотичні фрукти – при +6°С, тому Liebherr  BioFreshPlusможе забезпечити і ці умови. Зручно!
   Чим свіжіші продукти, тим вони цінніші для здорового харчування. Це вагома причина, щоб скористатися технологією від Liebherr  BioFresh. А ще з Liebherr  BioFresh Ви забудете, як це – викидати зіпсовалі харчі, які Ви просто не встигли з’їсти. Тому з Liebherr  BioFresh і на закупи їздетиме рідше, і завжди матимете щось корисне та вітамінне до столу!

 

 

А чи знаєте Ви, що

-       вітамін А зміцнює імунну систему, поліпшує зір, сприяє розвитку дитячого організму та зміцнює зуби.
Міститься в моркві, листовій капусті, фенхелі, шпинаті, броколі, абрикосах, дині

Термін зберігання моркви:
У лотку для овочів: 50 діб
У контейнері HydroSafe: 80 діб.

 

-       вітамін D відіграє істотну роль в регулюванні рівня кальцію в крові і в розвитку кісткових тканин.
Міститься в рибі, картоплі, грибах та сирах

Термін зберігання пармезан:
В холодильній камері: 10 діб
У контейнері DrySafe: 110 діб

 

-       вітамін E вважається «засобом проти старіння», уповільнює процеси старіння, зміцнює імунну систему, запобігає відкладенню холестерину на стінках судин
Міститься в фенхелі, паприці, брюссельській капусті, томатах, білій квасолі, спаржі, салаті качанному.
Термін зберігання качанного салату:
У лотку для овочів: 5 діб
У контейнері HydroSafe: 13 діб (майже 2 тижні!)