Сучасні професійні кухонні комбайни від Бош у Львові

Сучасні професійні кухонні комбайни від Бош у Львові відповідають найвищим вимогам високої кухні haute cuisine. Розробка кухонних комбайнів Бош – одна з найулюбленіших справ компанії Бош. Працівники компанії Бош оптимізували технологію, розробили прилади для приготування будь-якої страви та досягли досконалості, якою захоплюються найвідоміші кухарі по всьому світу. Вишукані відмінності починаються зі складових. У кухонних комбайнах Бош у Львові цю відмінність становлять досвід та ідеальні технології.

Впродовж 60 років універсальні кухонні комбайни Бош вражають господинь у всьому світі. Кожна деталь продумана – від кнопок та вимикачів до забезпечення виняткової безпеки під час роботи. Особлива система приводів дозволяє кухонним комбайнам Бош у Львові навіть за потужності мотора у 600 Вт виконувати таку важку роботу, як замішування тіста. Завдяки унікальній конструкції – багатофункціональному важелю – кухонні комбайни Бош серії MUM пристосовані для виконання найрізноманітніших робіт на невеликій площі.

Багатофункціональність кухонних комбайнів Бош: за допомогою різноманітних насадок Ви зможете втілити в життя будь-які кулінарні ідеї: замісити тісто для пирога, нашаткувати овочі для салату, приготувати м’ясний фарш для котлет, витиснути сік із цитрусових, приготувати суп-пюре чи коктейль.

Багатофункціональний рухливий важіль в кухонних комбайнах Бош – унікальна розробка компанії Бош у моделях серії MUM – створений для виконання найрізноманітніших завдань. Кухонний комбайн Бош у Львові має три приводи для закріплення насадок. Рухливий важіль дає можливість встановити насадку під зручним для роботи кутом. Кожен із приводів має свою кількість обертів та слугує для обертання насадок або з великою швидкістю, наприклад для нарізання овочів, або з невеликою швидкістю та збільшеною силою, наприклад для замішування тіста.

Одна з особливостей кухонних комбайнів Бош – Multi motion drive. Гак для замішування тіста і вінчики обертаються не просто навколо своєї осі, а за планетарним принципом, що дозволяє здійснювати більш рівномірне перемішування по всьому об’єму робочої чаші. Відмінні результати гарантовані – на стінках не залишиться ні крупинки. А завдяки автоматичному паркуванню вінчики та гаки для тіста завжди зупиняються у положенні, зручному для виймання насадок і робочої чаші.

Незамінні насадки у комплекті кухонних комбайнів Бош у Львові:

блендер – допоможе приготувати супи-пюре, збити коктейлі, наколоти лід;

кулеподібний вінчик – легко зіб’є яєчні білки в піну (однаково якісно будуть збиті як один, так і 10 білків);

вінчик для рідкого тіста – підходить для замішування бісквітного тіста, приготування картопляного пюре;

гак для тіста – призначений для вимішування тіста густої консистенції.

Велика кількість додаткових аксесуарів до кухонних комбайнів Бош завжди допоможе Вам виконати всю роботу на кухні. Кухонний комбайн Бош – незамінний помічник на Вашій кухні!