Прасувальна машина Miele «FashionMaster» у Львові

Прасувальна машина Miele «FashionMaster» у Львові – це  новинка, яку чекали уже давно!Вперше прасувальна машина Miele «FashionMaster», представлена  у Львові, поєднує у собі праску, парогенератор та прасувальний стіл і є єдиною конструкцією.

Так завдяки найновішим технологіям процес волого-теплової обробки білизни став автоматизованим.

Якщо ви любите ніжитися на ідеально випрасуваній постелі і з’являтися на роботі в діловому костюмі без жодної зайвої складки, Вам варто придбати прасувальну машину Miele «FashionMaster».

  Стиль і витонченість прасувальної машини Miele «FashionMaster» Ви відчуєте вже при її розкладанні завдяки ексклюзивній запатентованій системі з газовими амортизаторами, що робить цей процес  простим та легким. Проте з такою легкістю поєднана й захоплююча міць і багатофункційність: з прасувальною машиною Miele «FashionMaster»  просто випрасувати і делікатний шовк,  і лацкани піджака.

  Має ця машина і кілька особливостей. 

  Це праска з сотовою структурою підошви, при прасуванні якою утворюється плівка пари, котра забезпечує легке ковзання по тканині та мінімізує безпосередній дотик металу до неї. 
   Прасувальна машина Miele «FashionMaster» має також вентилятор, щостворює повітряну «подушку» між текстильним виробом та прасувальним столом. Завдяки цьому рюші чи кашеміровий светер відновлюють свою первісну форму, розправляючись в повітрі.

   Функція відводу пари, котрою також обладнаний прасувальний стіл «FashionMaster», забезпечує цілеспрямоване проникникнення пари в волокна тканини, запобігаючи утворенню конденсату. Ще плюсом є те, що  під час прасування одяг щільно прилягає до столу, фіксується в такому стані і не зісковзує.

  Для комфортного використання прасувальної машини Miele «FashionMaster» компанія розробила і запатентувала інноваційну систему очистки (машина автоматично виполоскає  залишки мінеральних відкладень з парогенератора).

Отже, «FashionMaster» легко розкладається, сам себе чистить, а прасувати ним – одне задоволення!

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

dom-tex.com.ua