Особливості пральних машин Miele

Пральні машини Miele

 

 Загальновизнано, що пральні машини Miele одні з найкращих серед існуючих. А компанія Miele - визнаний фахівець в області догляду за білизною. Що ж вирізняє пральні машини Miele серед усіх інших?
1. Якість пральних машин Miele. Miele протягом багатьох років випускає прилади високої якості - їхня довговічність вже давно стала легендарною. Навіть найдрібніші деталі пральних машин Miele є виготовлені ретельно і з довговічних матеріалів. Стаж Miele у виробництві двигунів для пральних машин налічує 90 років. Цим, мабуть, сказано все. Розраховані пральні машини Miele на 10 000 годин експлуатації. А це означає по 5 праннів на тиждень протягом 20 років!

2. Пральні машини Miele цінуються не тільки за неймовірно довгий термін служби, але і за постійні технологічні інновації - такі як «сотовий» барабан для дбайливого прання і віджимання білизни(речі значно довше залишаються новими). Унікальний сотовий барабан для сушильних і пральних машинMiele, поверхня якого складається з невеликих опуклих (для пральних машин) і увігнутих (для сушильних) шестигранників, що формою нагадують бджолині соти - патент Miele.
Завдяки рельєфною структуру поверхні при пранні між білизною і стінками утворюється тонка водяна плівка, на якій тканина м'яко ковзає. При сушці в сотовому барабані теж створюється ефект «ковзання» білизни: воно менше прилягає до сот, ніж до стінок звичайного барабана. Тканина сушиться швидше і рівномірніше за рахунок поліпшеного повітрообміну і піддається мінімального механічного впливу. Прасувати речі після такої сушіння значно легше.

3. Пральні машини Miele вміють випрати пуховик чи подушки, освіжити білизну парою, парою ж розгладити складки підля віджиму, видалити плями практично будь-якого походження. Ось перелік програм «середньої» пральної машиниMiele: Автоматична Плюс, Бавовна, Делікатна, Синтетика, Експрес 20, Темна білизна, Джинси, Шерсть /Ручне прання, Шовк, Сорочки, Спортивний одяг, Спортивне взуття, Подушки, Просочування, Плюшеві іграшки, Гардини, Верхній одяг, Гігієна, Нова білизна, Освіжити парою, Віджим, Додаткове полоскання/Накрахмалювання.

Чи будуть сушильна і пральна машини Miele інтегровані в простір кухні, чи стоятимуть в окремому приміщенні, пратимуть шовк чи лижний костюм, - абсолютно неважливо. Фірма Miele компетентна у всіх питаннях, пов'язаних з пранням, сушінням і прасуванням.

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.