Пароварка Miele

Пароварка Miele

Живіть зі смаком

Пароварки Miele – це власна розробка  німецького виробника побутової техніки преміум класу Miele, що призначена для приготування корисної та смачної їжі.

Від того, що і як ми готуємо та їмо залежить не тільки наш настрій, а й здоров’я.  Тому обираючи комплект  побутової техніки для кухні, подумайте про покупку пароварки Miele у львові.

Отже, компанія Miele пропонує метод  обробки продуктів парою, а це гарантує правильне  харчування і неперевершений смак блюд. Завдяки пароваркам Miele Ви познайомитесь з сучасним і зручним способом приготування на парі.

Особливість пароварок Miele – в технології  VitaSteam: парогенератор розташовано поза робочою камерою. Це гарантує подачу точної кількості  пари і підтримання оптимальних параметрів температури для збереження корисних речовин. Готувати можна одночасно кілька блюд на двох чи троьх рівнях без змішування смаків та запахів. Таке приготування зберігає вітаміни та мікроелементи, форму і колір продуктів.  Їжа, зготована на парі, не містить жирів і холестерину, є ароматною і виглядає дуже апетитно.  З пароваркою Miele корисні блюда є ще й смачними!

 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00