Холодильники Miele

Холодильники Miele - це висока якість, різноманітність функцій, а також незмінний стиль і комфорт.

Зарекомендувала себе система NoFrost в холодильниках Miele забезпечує циркуляцію охолодженого повітря і перешкоджає утворенню інею.Холодильні шафи Miele, оснащені зоною PerfectFresh, зберігають продукти свіжими в 3 рази довше. Завдяки оптимальному співвідношенню вологості повітря і температури, близької до 0°C, продукти тривалий час не втрачають смакових якостей.

Холодильники окремо стоячі

Окремо стоять холодильники Miele - оптимальне рішення для будь-якої кухні. За рахунок об'єднання холодильної та морозильної камер в одному приладі досягається економія місця.

 

Вбудовувані Холодильники


Вбудовувані холодильники Miele з легкістю впишуться в будь-який інтер'єр. Широкий вибір моделей для самих різних варіантів розміщення кухонної техніки.

 

Морозильники вбудовувані

Вбудовувані морозильні камери Miele ідеально підійдуть як для інтеграції в єдиному блоці з холодильною камерою, так і в якості додаткового морозильника для великої родини.

 

Side by side

Side-by-Side холодильники Miele не тільки мають велику місткість за рахунок використання декількох камер охолодження, але і оснащені можливістю встановлення окремої температури для кожної камери.

 

 Винні холодильники Miele забезпечать довготривале зберігання вин без втрати якості. Завдяки можливості програмування температури досягається оптимальний процес дозрівання.

 
 
 

Магазин  Miele Львів (Центр Miele)

М.Львіввул..Зелена,19

Тел..:+380 32 260 16 66

Моб.: +380 67 340 06 00